مدیریت خشم

مدیریت خشم
16,000 تومان
عنوان مدیریت خشم
نویسنده بیل اندروز
مترجم شاهین برادران
تعداد صفحات 127 صفحه
 
16,000 تومان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

توضیحات دوره
نام کتاب: مدیریت خشم
  • نويسنده: بیل اندروز
  • مترجم: شاهین برادران
  • توضیح مختصر: اين كتاب را بخوانيد تا خشم شما برای شما كار كند نه بر عليه شما.
درباره کتاب:
اگر مي‌‌خواهيد زندگي موفق‌تر، سالم‌تر و شادتری داشته باشيد، بايد بياموزيد بر احساسات منفی غلبه كنيد.
احساسات خام و قوی مانند خشم، اغلب شادی و پيشرفت را از ما مي‌ربايند. خشم نه تنها از نظر عاطفي سوزان است بلكه از نظر روانی و جسمی هم آسيب‌زننده است.
متأسفانه اكثر مردم خشم خود را مدت‌ها نگه مي‌دارند يا به روش‌های نامناسب و مخرب با آن دست‌و‌پنجه نرم می كنند. تعجبی ندارد که بسیاری از مردم در شغل، كسب‌و‌كار و روابط خود به آن میزان از موفقيت و شادی كه می توانند برسند، دست نمی يابند.
اين كتاب شما را در عبور از مراحل تفكر مؤثر  براي خنثی كردن و هدايت خشم در مسير مناسب همراهی می كند. برخلاف كتاب‌های خودآموز خشم، اين كتاب از روش‌های مرحله به مرحله و بر مبنای تجربه‌های واقعی زندگي استفاده می كند.
در اين كتاب، نقطه‌ی شروع اين است كه به شما گفته مي‌شود چگونه محرك‌ها و بازخورد‌هايی را كه از دنيای اطراف دريافت مي‌كنيد تفسير کرده و درمورد آنها قضاوت كنيد. از اين پايگاه محكم، مي‌توانيد بدون عصبانی شدن با شرايط كنار بيايید. اگر هم چاره‌ای جز عصبانی شدن نداريد، می توانيد به‌طور مثبت با خشم به موقعيت‌ها پاسخ دهيد.
بله، خشم مثبت هم وجود دارد. با هدايت اين احساس نيرومند، نه تنها از خطر واكنش‌های تند و عواقب ناشی از آن خلاص می شويد بلكه در قسمت‌های ديگر زندگی هم پيشرفت می كنيد.
جلسات دوره ‌
بخش آغازین: مقدمه
15 دقیقه
فصل 1 تا 3
58 دقیقه
فصل 4 تا 6
40 دقیقه
فصل 7 تا 9
40 دقیقه
فصل 10 تا 12
56 دقیقه
فصل 13 تا 15
26 دقیقه
بخش پایانی: نتیجه گیری
10 دقیقه
اساتید دوره‌
توجه: استادی برای این درس ثبت نشده است.