برنده با تو

برنده با تو
32,500 تومان
عنوان کتاب برنده با تو
نویسنده جان سی.مکسول
مترجم ربابه امیری
تعداد صفحات 344
 
32,500 تومان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

توضیحات دوره

انسان به عنوان یک موجود اجتماعی نیازمند فراگیری قابلیت‌ ها و توانمندی‌ های روحی و ذهنی برای مدیریت روابط خود می‌ باشد که متأسفانه عدم آگاهی از آنها، تبعات منفی بسیاری را برای افراد در محیط‌ های خانوادگی، شغلی و دوستانه ایجاد می‌ کند.
همه ما به عنوان انسان‌ های متمدن به دنبال ایجاد روابطی سالم و توأم با اعتماد با افراد دیگر هستیم و تلاش داریم از مزایا و امکانات زندگی جمعی به خوبی بهره‌ مند شویم اما در این میان اگر به خوبی با مختصات برقراری روابط صحیح و کارآمد آشنا نباشیم، زندگی جمعی نه تنها رهاوردهای خوبی برای ما همراه نخواهد داشت، بلکه مشکلات و فشارهای روحی و روانی مختلفی را بر ما تحمیل خواهند کرد.
کتاب ارزنده «برنده باتو» مجموعه‌ ای بی‌ نظیر، کاربردی و آموزنده در حوزه برقراری روابط و همچنین حضور در گروه‌ های کاری است. در این مجموعه، نویسنده تلاش کرده با مطرح نمودن 25 اصل راه گشا و کلیدی، به افراد در برقراری روابط احساسی و کاری کمک کرده و آنها را با خطرات، امکانات و مزایای زندگی جمعی آشنا سازد.
در ابتدای هر بخش نویسنده با ذکر داستان‌ ها و مثال‌ های جذاب، به طرح عادت ها و مشکلات نادرست انسان‌ در فرآیند برقراری ارتباط پرداخته، تبعات رفتارهای ناصحیح را معرفی کرده و در ادامه روش‌ و راهکارهای شکوفا شدن روابط را تشریح می‌ کند.
این کتاب به ابعاد مختلف روابط اشاره کرده و با بررسی ویژگی افراد موفق در بعد اجتماعی، محتوایی جامع و کارگشا را برای راهنمایی و آموزش افراد مختلف (چه مدیران و چه کارکنان) فراهم آورده است.

اهداف کتاب:
ـ آشناسازی افراد با عادت‌ و خصلت‌ های اشتباه انسان‌ در حوزه برقراری ارتباط و ترسیم تبعات رفتارهای نادرست به صورت ملموس
ـ ایجاد مهارت رهبری و مدیریت ارتباط
ـ تقویت گروه‌ های کاری و خانوادگی و بالا بردن بازدهی افراد در کارهای جمعی
ـ آشناسازی افراد با رموز موفقیت در عرصه‌ های اجتماعی و توانمندسازی آنان در زمینه تأثیرگذاری در روابط
ـ توانمندسازی افراد در ایجاد روابط دوسویه برنده ـ برنده، با کمترین حاشیه ممکن

جلسات دوره ‌
بخش آغازین
25 دقیقه
فصل اول
124 دقیقه
فصل دوم
144 دقیقه
فصل سوم
120 دقیقه
فصل چهارم
110 دقیقه
فصل پنجم
84 دقیقه
اساتید دوره‌
توجه: استادی برای این درس ثبت نشده است.